Kaip pasiruošti 2023m. Kalėdinei šeimos fotosesijai fotostudijoje?

Laura
Laura Kesiūnienė - vaikų fotografė Vilniuje
Share on facebook

Kad nuotraukėlės būtų gražios, svarbu tinkamai pasiruošti. Dalinuosi mintimis ir keliais patarimais, kurie padės tai padaryti.

Patarimai

Pasiruošimas moterims

Jei fotosesijos dieną būsite pačios gražiausios sau, nuotraukas taip pat norėsis žiūrėti dar tūkstantį kartų. Rekomenduoju pasilepinti prieš fotosesiją:

  • investuokite laiko makiažui, kuris padės atskleisti jūsų gražiausius veido bruožus;
  • nepamirškite manikiūro, kad fotosesijoje netektų sukti galvos, ar matosi jūsų nagai;
  • plaukus susišukuokite taip, kaip jums labiausiai patinka ir tinka.

Nusiteikimas vyrams

Kaip dažnai iš vyrų girdžiu, jog jie atvyko tik žmonų išprašyti ir visai nenori fotografuotis! Ši frazė jau nebestebina.

Tokiu atveju stengiuosi juos užimti, jog fotosesija nebūtų tik pozavimas. Jie greitai tampa mano pagalbininkais su dekoracijomis ir nuotraukose atsiranda visai be prievartos. Po fotosesijos paaiškėja, kad nebuvo jau taip baisu.

Paklausiau savo vyro patarimų, kaip nusiteikti vyrams prieš fotosesiją. Dalinuosi keletu jo patarimų, kaip pažvelgti į fotosesiją kitu kampu ir prisijaukinti mintį net tvirčiausiai šeimos galvai:

  • Susiplanuokite fotosesiją iš anksto, kad turėtumėte laiko nusiteikti;
  • Nusiteikti – reiškia suprasti, kaip tai svarbu jūsų moteriai, o spindinti moteris yra didžiausia dovana;
  • Pasipuoškite, net jei dažniausiai nešiojate paprastus rūbus. Kaip alternatyvą įsidėkite savo mėgstamą aprangą, tačiau nepamirškite ir žmonos nuomonės. Fotosesijos metu visuomet suspėsite persirengti ir abi pusės liks patenkintos matydamos įvairesnių nuotraukų;
  • Nesikuklinkite pažaisti ir pajuokauti su savo vaikais ar žmona ir fotosesija pražys naujomis spalvomis;
  • Jei turite tam tikrų hobių, į fotosesiją pasiimkite keletą smulkmenų, kurios galėtų būti įamžintos ir priminti, kas jūs esate iš tikrųjų (automobilio įvaryti nepavyks, tačiau vairą pasiimti galite).

Supažindinkite vaikučius su artėjančia fotosesija

Renkantis fotografę, jūs jau susipažįstate su jos darbais, pabendraujate žinutėmis, skaitote atsiliepimus. Susidarote įvaizdį, koks žmogus jūsų lauks fotosesijos dieną. Vaikai to nepatiria, todėl tik nuo tėvelių priklauso, kaip vaikas bus nusiteikęs fotosesijai.

Gražiausios akimirkos būna tos, kurios yra tikros, nesuvaidintos, nesustatytos. Kad tokių nuotraukų atsirastų kuo daugiau, mes su vaikas žaidžiame, šokame, dainuojame, pasakojame linksmas istorijas.

Iš anksto pasitarkite su savo vaikučiais, kad jie vyksta ne į fotosesiją, o į žaidimą su šeima. Vienintelė taisyklė, kad būtų smagu: reikia girdėti, ką sako fotografė ir tėveliai.

Nepamirškite pavalgyti

Kartais tėvai susitaria, kad po fotosesijos visa šeima keliaus į kavinę, o fotosesijoje garsiau už muziką groja vaikų pilvukai. Tokiomis akimirkomis gera nuotaika ir šypsena būna paskutinis dalykas, kurio vaikas nori.

Jei vaikas bus alkanas, galite žadėti kalnus žaislų, įdomiausias pramogas po fotosesijos, bet vaikai yra vaikai, ir jei jie jaučiasi alkani, tai nuotraukose stipriai atsispindės.

Nuraminkite visos šeimos skrandukus prieš fotosesiją ir visas jos laikas bus kur kas produktyvesnis.

Pasipuoškite

Kaip žavu, kai visos šeimos rūbai dera. Mano akimis, tai simbolizuoja vienybę. Nepagailėkite laiko peržiūrėti visas namų spintas ir rasti visai šeimai panašių ar vienodų atspalvių rūbų. Garantuoju, kad tai suteiks daug žavesio.

! Ieškodami panašių rūbelių, venkite jų su margais raštais, logotipais, spalvotais paveikslėliais, nes šie dalykai krenta į akį ir užgožia fotografuojamą asmenį.

Nuotraukose norėsite matyti pirmiausia save, o ne rūbo paveikslėlius.

Taip pat rekomenduoju drabužius šiek tiek priderinti ir prie aplinkosSusisiekite su manimi iš anksto ir galėsiu jums pateikti fotostudijos nuotraukų, kad galėtumėte susidaryti įspūdį.

Pasirūpinkite papildoma apranga

Rekomenduoju turėti papildomą rūbų derinį. Dažniausiai spėjame fotosesijoje bent kartą pakeisti drabužius, tam, kad nuotraukos būtų įvairesnės ir nenuobodžios.

O jeigu nutiktų taip, jog vaikutis, o galbūt ir jūs (juk visko pasitaiko) išsiteptumėte, geriausias streso valdiklis – atsarginiai rūbai.

Turėkite grožio priemonių

Kol atkeliausite iki fotosesijos, plaukus gali suvelti vėjas, lūpų blizgis nusitrinti, ar nubėgti pėdkelnių akis. Įsimeskite į krepšį šiuos daiktus, kad fotosesijoje netektų dėl nieko nerimauti.

Prieš fotosesiją visad skiriu laiko jūsų pasiruošimui ir susipažinimui.  Man svarbu, kad jaustumėtės jaukiai, o fotosesijos laikas neprailgtų. Tikiuosi, kad šie patarimai jums padės fotosesijos dieną jaustis ramiau, o per mūsų kartu praleistą laiką pavyks sukurti pačių gražiausių jūsų šeimos nuotraukų.

 

 

Net ir linksma fotosesija truputį vargina šeimos narius, tad labai labai svarbu, jog nepamirštumėte savęs apdovanoti po fotosesijos linksma pramoga ar skaniu maistu.

 

Kurkime šventę kartu!
Iki susitikimo,
Laura ♥

Susisiekime
 Laura Kesiūnienė
  +370 67 2530 25
 info@medfoto.lt
 Facebook
 Instagram